…hadi Melda saf, ya siz? |
Tem 13, 2014 - gündem, yorum    Yorum Yok

…hadi Melda saf, ya siz?

devekusuSon bir kaç haftadır ülke gündemi, çirkin, az zeki, zengin bir ergenin “biz fakirler” ile ilgili saçma tespitlerini içeren videoları ile çalkalanmakta. Hanım kızımız!, baba parasıyla bindiği Porsche’sinden “daha iki kelimeyi bir araya getirmekten aciz şekilde”  fakirler ölsün minvalinde bir şeyler zırvalıyor ve komik olan, “ben dahil”  tüm ülke fakirleri bu az gelişmiş yaşam formunun söylediklerini ciddiye alıp, cevap vermeye çalışıyoruz…yanlış, çok yanlış!

Şimdiye kadar yediklerindendir, yaşı küçük, aklı ermez diyelim ve Melda Hanım’ın saflığına verelim bütün yaptığı saçmasapanlıkları  ve çuvaldızı ona köklemeden önce, iğneyi biraz kendimize batıralım;

Vallahi söz veriyorum, aramızda kalacağına, ama gerçekten çok merak ediyorum bazı şeyleri;

Kaçımız bırakın ortamlarda sesli olarak dile getirebilmeyi, cevaplarını dahi düşünmeye cesaret edebiliyoruz aşağıdaki soruların?

İŞİD tarafından kaçırılan rehinelerin özgürlükleri,  “acaba cumhurbaşkanı adaylarımızdan herhangi birinin son dakika kozu” olabilir mi? (Bakın, herhangi birinin diyorum!)

– Hakkındaki onca yolsuzluk iddialarına rağmen hangi tür bir siyasetci, kendini aklama çabasına girme yerine “halkını salak yerine koyarak” daha üst bir makam için aday olabilir?

– Ekmeleddin İhsanoğlu kimdir, 1 ay öncesine kadar adını biliyor muyduz?

– Tırların içinde ne vardı?

– sn. İhsanoğlu’nun adaylığı CHP’nin yerel seçimlerdeki cemaat desteğine berdeli olabilir mi?

– Neden çevrendeki hemen herkes gibi özellikle konu siyaset olunca fikir beyan edemiyorsun? Korkuyor musun? Kimden? Neden?

– Soma nerededir? Somali mi, Somalı mı?

– Ankara yerel seçim sonuçları ne oldu?

THY uçakları ile Nijerya’ya yasadışı şekilde silah sevkiyatı yapıldığı iddiası ne kadar doğrudur?

– Brezilya nasıl 2 maçta 10 gol yer?

– Ekmek ne kadardır?

– “Vermicem, vermicem!” diyen kızın facebook adresi nedir?

– Deniz Feneri?

– Ali İsmail Korkmazdı, ya sen?

telekinezi, jöle, böcek, plebisit, işid, esed, toki, balyoz, ergenekon, şike, sıfırlamak, başkan, yarı başkan, twitter, fışkiye, ösym, paralel, kavas, gavat, deve, apron, bedevi, rüşvet, tape, sandık, trafo, kedi, oy, koy, ampul, kürtaj, tır, penguen, taraf, karaf, sarraf, soma, toma, poma, puma, kuma…ve daha binlerce şey!!

Ulan hadi Melda saf, anlamıyor, sorgulamıyor!

…ya sen, ya ben!Yorum Bırakın